Biežāk uzdotie jautājumi

Programma piedāvā iespēju gūt ieskatu dažādās informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) profesijās un aktualitātēs tehnoloģiju jomā, tādējādi radot izpratni par šo nozari un tajā nepieciešamajām prasmēm. 

Programma paredzēta ikvienam/ai bez vai ar minimālu iepriekšējo pieredzi bez konkrēta vecuma ierobežojuma. Tā ir ikvienam/ai, kurš/a vēlas papildināt savas zināšanas par IKT nozarēm un izmantot tās priekšrocības sevis un savas ikdienas pilnveidē.

Programma ir bez maksas!

Lai reģistrētos mācību programmai, jāveic 2 soļi:

  1. Aizpildiet reģistrācijas pieteikumu;
  2. Sagaidiet e-pastu, kas apstiprinās, ka reģistrācija noritējusi veiksmīgi, un Jūs varēsiet uzsākt programmu 15. augustā.

Apstiprinājumu par reģistrēšanos programmai Jūs saņemsiet savā e-pastā, tiklīdz būsiet aizpildījuši reģistrācijas anketu.
Ja tomēr nesaņemat uzreiz apstiprinājuma e-pastu, lūgums nogaidīt līdz tās dienas beigām un pārbaudīt, vai apstiprinājuma e-pasts nav nokļuvis
Junk, Abonētie vai Spam kastītē. Kā arī reģistrējoties, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta pareizu rakstību.

Ja diennakts laikā nav atnācis apstiprinājuma e-pasts, lūgums rakstīt mums uz iepteh@rigatechgirls.com

 

 

Nodarbības notiks no 15. augusta līdz 2. novembrim.
Programmas mājaslapas sākumlapā ir publicēts saraksts ar datumiem, kad un kādas nodarbības ir plānotas.

Nodarbības notiks otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00 līdz 19.30. Papildus nodarbībai jārēķinās arī ar aptuveni 30 minūšu papildlaiku jautājumu un atbilžu sadaļai.

Visas nodarbības notiks tiešsaistē

Nodarbības būs iespējams noskatīties arī ierakstā sev ērtā laikā un vietā.

Nodarbības varēs noskatīties YouTube kanālā un “Iepazīsti tehnoloģijas” mājaslapā (pieslēdzoties savam profilam).
Dienu pirms nodarbības e-pastā saņemsiet saiti uz konkrēto nodarbību.
Arī mājaslapā ievietotajā kalendārā vienmēr būs pieejamas saites uz nodarbībām.

Pēc nodarbībām būs tests zināšanu pārbaudei.
Kopā programmā paredzēti 17 testi. Katru testu varēs pildīt tikai vienu reizi.
Testu pildīšana ir brīva izvēle un programmu var pabeigt arī bez testu izpildīšanas, taču, ja noslēgumā vēlēsieties iegūt apliecinājumu par programmas veiksmīgu apgūšanu un nosacījumu izpildi, testu izpilde ir obligāta prasība.

Testi tiks publicēti dienu pēc nodarbības.
Testu varat pildīt jebkurā laikā līdz programmas beigām, tomēr aicinām to neatlikt uz pēdējo brīdi.

Jā, varēs iegūt sertifikātu, ja tiks izpildīti 2 nosacījumi – jāizpilda visi 17 testi un vidējam rezultātam par visiem testiem kopā jābūt ne zemākam kā 70%. Tātad mēs vērtēsim vidējo rezultātu no 17 izpildītajiem testiem.

Reģistrējoties programmai, ir jāievada visi lūgtie dati. Izmantojot šos datus, tiks sagatavots sertifikāts. Pārliecinieties, ka precīzi ir norādīts Jūsu vārds un uzvārds.

Datorprasmēm jābūt tādā līmenī, lai Jūs spētu sazināties ar organizatoriem un citiem programmas dalībniekiem, ja vēlēsieties. Kā arī, lai varētu noskatīties nodarbības gan tiešsaistē, gan ierakstā, ja būtu tāda nepieciešamība.

Dators, planšete vai viedtālrunis un interneta pieslēgums.

Galvenais nosacījums, piedaloties programmā, Jums jāspēj noklausīties un noskatīties nodarbības, ja ir vēlme arī uzdot jautājumus komentāru sadaļā un tiešsaistē jāaizpilda zināšanu pārbaudes tests.

Mācību laikā tiks nodrošināts gan saturisks, gan tehnisks atbalsts. Sniegsim arī kopienas atbalstu, jo Jums būs iespēja komunicēt ar citiem programmas dalībniekiem, lai sniegtu vai saņemtu atbalstu, dalītos savā pieredzē vai lūgtu pēc padoma.

Apzināmies, ka dažādu apsvērumu dēļ var nākties pārtraukt mācības, tomēr mēs iesakām tajās piedalīties līdz pēdējai nodarbībai – tas būs tā vērts! Un soda nauda nebūs jāmaksā.

Rakstiet uz iepteh@rigatechgirls.com un mēs Jums sniegsim atbildi!

Skip to content