Biežāk uzdotie jautājumi

Programmai IEPAZĪSTI TEHNOLOĢIJAS var pievienoties jebkura vecuma un jebkuras jomas speciāliste, kura vēlas uzzināt vairāk par IT pasauli.

Piedalīšanās citos projektos neietekmē iespēju apgūt šo programmu.

Reģistrācijas apstiprinājums atnāks automātiski e-pastā. Lūgums nogaidīt līdz tās dienas beigām un pārbaudīt, vai apstiprinājuma e-pasts nav nokļuvis Junk, Abonētie vai Spam kastītē. Kā arī, reģistrējoties, lūdzu pārbaudīt sava e-pasta pareizu rakstību.

Ja diennakts laikā nav atnācis apstiprinājuma e-pasts, lūgums uzrakstīt mums uz paligs@rigatechgirls.com

Sākumlapā ir publicēti datumi, kad ir ieplānotas konkrētas nodarbības. Nodarbību materiāli un ieraksti dienu vēlāk būs pieejami arī reģistrētajiem lietotājiem mājaslapā ērtai mācīšanās jebkurā laikā un vietā.

Katra nodarbība sāksies 18.00 un būs 1,5 – 2 stundas gara.

Mācības notiks no 9. augusta līdz 27. oktobrim .

Darbnīcas ir plānotas ar praktisku dalībnieku līdzdarbošanos. To mērķis ir nostiprināt izpratni par kādu konkrētu IKT virzienu. Praktiska darbošanās varētu izpausties kā uzdevums vai demonstrācija, kurai sekot un darboties līdzi.
Darbnīca notiek tiešsaistē un pēc tās būs pieejams ieraksts.
Lai veiktu praktiskos uzdevumus, nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Galvenais, lai ir stabils interneta pieslēgums, dators un/vai planšete (ja tajā jums ir ērti veikt parastas praktiskas darbības).

Nodarbības varēs noskatīties YouTube kanālā, Iepazīsti tehnoloģijas mājaslapā (pieslēdzoties savam profilam) vai Discord grupas kanālā. Dienu pirms konkrētās nodarbības e-pastā saņemsi saiti uz to. Arī mājaslapā ievietotajā kalendārā vienmēr būs pieejamas saites uz nodarbībām.

Programma ir bez maksas!

Lai iegūtu sertifikātu, jāizpilda visi 14 testi, katrā testā jāiegūst ne mazāk par 80% (respektīvi, jābūt pareizām vismaz 8 atbildēm no 10).

Reģistrējoties programmai, ir jāievada visi lūgtie dati. Izmantojot šos datus, tiks sagatavots sertifikāts. Pārliecinies, ka precīzi norādi savu vārdu un uzvārdu.

Visas mācību programmas laikā būs 14 testi. Katru testu ir iespēja kārtot 2 reizes. Testu kārtošanas laiks un diena nav noteikts, tie būs pieejami līdz pašām programmas beigām.


Testi ir pieejami mājaslapas sadaļā TESTI, pievienojoties savam profilam, savukārt visu testu rezultāti būs redzami sadaļā REZULTĀTI.


Aicinām testu pildīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi!

Apzināmies, ka dažādu apsvērumu dēļ var nākties pārtraukt mācības, tomēr mēs iesakām tajās piedalīties līdz pēdējai nodarbībai – tas būs tā vērts! Un soda nauda nebūs jāmaksā.

Aizpildot pieteikuma formu mājaslapā, tu automātiski tiec uzņemta mācību programmā. 

Raksti uz paligs@rigatechgirls.com un mēs tev sniegsim atbildi!